KaraRockers

Chuck Berry powiedział kiedyś, że jeśli się nie spociłeś na scenie to koncertu nie możesz zaliczyć do udanych. Te słowa traktujemy jak motto i wychodząc na scenę zawsze dajemy z siebie wszystko!

KaraRockers to cover band, który z pasją i energią łączy muzykę rockową z elementami karaoke. Doświadczenie zdobyli podczas dużych, ogólnopolskich tras koncertowych m.in.z radiem RMF FM, występując w wielu klubach muzycznych, oraz bardzo często występując na imprezach firmowych. Zespół ma już ponad 1000 występów na koncie, wspólne koncerty z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz III miejsce na Karaoke World Championship 2003 - a to tylko niektóre z sukcesów zespołu! Ich występy zawierają to co najlepsze w muzyce na żywo oraz w popularnej na całym świecie zabawie karaoke.

O technice i naszych rozwiązaniach: Niektórzy uważają, że nie szata zdobi człowieka itd. Zapewne jest w tym trochę prawdy, jednak my pozostawiamy rozważania filozofom, sami zaś od lat inwestujemy możliwie duże środki finansowe w najlepsze instrumenty i technikę. Zawsze stawialiśmy na profesjonalizm. Uważamy za równie ważne, umiejętności, doświadczenie i pasję, nie zapominając ani na chwilę o rozwiązaniech, które pozwalają nam na występy w możliwie najlepszych warunkach technicznych i dające publiczności możliwie najlepsze wrażenia.

Wyszukane i ukochane instrumenty oraz nagłośnienie Martin Audio - światowego lidera w technice nagłośnieniowej, zapewniają nam ten komfort. Bardzo często zdarza się, szczególnie podczas imprez firmowych, w hotelach bądź innych lokalach zamkniętych, że nie ma wystarczającej przestrzeni na tzw. pełny skład zespołu tj. z perkusją, basem, instr. klawiszowymi. Dlatego zdecydowaliśmy się na trzy osobowy skład zespołu (wokal i gitary). Zastanawiasz się pewnie co z pozostałymi instrumentami? Rozwiązaliśmy ten problem rozwijając własne, profesjonalne studio nagraniowe gdzie powstają wszystkie nasze półplaybacki. Tak więc nieobecne podczas występu instrumenty są wcześniej nagrane studyjnie na ślady, a następnie synchronicznie odtwarzane w trakcie koncertów jako tzw. podkłady muzyczne. A skoro już padło słowo “synchronizacja”. Podczas koncertów, używamy także telebimów, na których wyświetlamy w rytm muzyki atrakcyjne wizualizacje wraz z tekstami wykonywanych piosenek. W ten sposób wzbogacamy występy o elementy karaoke, jednej z najbardziej popularnych rozrywek na świecie. Sukcesywnie, pracujemy nad modernizacją całości naszego sprzętu i utrzymaniem go w nienagannej kondycji. 

THE END OF STORY